این مطلب روند ارسال آثار جهت قرارگیری در نشریه نویسندگی را آموزش می‌دهد. لطفاً به توصیه‌های آن دقت کرده و سپس اقدام به ارسال آثار نمایید.

 

مهم

برای انتشار اثر در سایت لطفا از این صفحه بازدید فرمایید. هم اکنون نشریه به فعالیت خود پایان داده است.

 

آشنایی اولیه

نشریه نویسندگی که از اینجا قابل دانلود است، به عنوان نسخه الکترونیکی، از مراجع و وبسایت‌های معتبر منتشر شده و در دسترس بیش از یک میلیون نفر قرار می‌گیرد.

بخشی با عنوان «داستان ارسالی» در نشریه مذکور، به انتشار آثار هنرمندان و کاربران می‌پردازد که در تصویر زیر، سربرگ این بخش قابل مشاهده است.

 


شرایط

 

  • لطفاً فقط داستان‌های کوتاه، کمتر از «15 صفحه» را برای انتشار بفرستید. 
  • شما می‌توانید علاوه بر نام و نامِ خانوادگی، تصویر خود را نیز جهت قرار‌گیری در کادر سربرگ ارسال کنید.
  • لازم به ذکر است طبیعتاً داستان‌هایی که از محتوای: سیاسی، نژادپرستانه، تعصبی، ضد‌مذهب یا بر خلاف قوانین حقوق بشر برخوردار باشند، در نشریه قرار نخواهند گرفت.
  • برای انتشار داستان، لازم است مبلغ «؟» تومان به حساب مدیریت نشریه واریز نمایید که هزینه آماده‌سازی، صفحه‌آرا و ناشرین می‌باشد. 

مراحل

ابتدا از داستان تایپ شده خود، با فرمت «docx» یا «PDF» توسط نرم‌افزارهای واژه‌پرداز مثل «Microsoft WORD» خروجی گرفته و سپس از طریق راه ارتباطی زیر، برای کارشناسان ارسال نمایید.

ایمیل: .....

پس از بررسی اثر و نبود مشکل، یک شماره کارت جهت پرداخت هزینه مذکور برای شما ارسال خواهد شد تا داستان شما جهت قرارگیری در نشریه صفحه‌آرایی شود. نهایتاً اثر شما با شماره بعدی منتشر شده و به شما اطلاع داده خواهد شد.

 

با سپاس از توجه شما

«تیم نویسندگی»